Kanapių žiedai – terminas, vartojamas kanapių augalo žiedams (pumpurams) bei žiedlapiams apibūdinti. Žieduose yra trichomų, kurie savo ruožtu turi junginių, tokių kaip kanabinoidai ir terpenai, kurie gali suteikti medicininės naudos. Žmonės domisi naujomis tendencijomis, todėl kanapių žiedai Kaune taip pat populiarėja.

Glaudžiai augantys pumpurai sudaro kolas. Tik moteriški kanapių augalai gali išauginti pumpurus.

Kanapių žiedų naudojimas

Žieduose yra didžiausia trichomų koncentracija – stiebuose, šakose ir lapuose taip pat yra trichomų, tačiau nedideliais kiekiais. Prieš augalo apdorojimą, kolos – didelės pumpurų sankaupos, paprastai suskaidomos į mažesnius atskirus pumpurus, o stiebai pašalinami.

Pumpurus taip pat galima perdirbti į koncentratus. Priklausomai nuo ekstrahavimo metodo, gali būti naudojami tik pumpurai (kaip ir kanifolijos), arba visas augalas. Visais ekstrahavimo būdais siekiama pašalinti trichomus nuo pumpurų arba kanapių augalinės medžiagos.

Iš pumpurų taip pat galima gaminti maisto produktus, t. y. kanapių sviestą, kanapių aliejų, tinktūras ir kt., iš kurių vėliau galima gaminti patiekalus. Norėdami tai padaryti, pumpurai pirmiausia turi būti dekarboksilinti, kad suaktyvėtų kanabinoidai.

Kanapių žiedai ypač populiarūs arbatai. Labai svarbu, kad jūsų kanapių arbata būtų pagaminta iš ekologiškai užaugintų kanapių augalų. Taip yra todėl, kad kanapės yra bioakumuliatorius – tai reiškia, kad jos natūraliai sugeria chemines medžiagas iš aplinkos, kurioje auga, todėl visi dirvoje esantys toksinai (pavyzdžiui, pesticidai) pateks į augalą. Mūsų siūlomą arbatų asortimentą rasite paspaudę čia.

Kanapių žiedai Kaune randasi ir kitokių variacijų, pavyzdžiui, įprasti žiedai, hašišas, kristalai, bei žiedadulkės. Jų naudojimo būdas būna įvairus, dažniausiai tai priklauso nuo naudotojo poreikių.

Šaltiniai: What is bud?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Akcijos
Kosmetika
Aksesuarai
Užkandžiai
CBD Aliejus
0