Kanapės – tai labai universalus augalas. Kanapių augalo dalis galima išnaudoti skirtingais būdais, todėl atsiranda ir visokių produktų. Kadangi kanapių parduotuvė specializuojasi vien kanapių produktais, šiame įraše aptarsime mūsų siūlomas produktų kategorijas.

Kosmetika

Kosmetika su kanapėmis tinka įvairioms kūno dalims. Dažniausiai kosmetikoje rasite kanapių aliejaus, kuris ypač drėkina odą. Taip pat balzamai, kremai, šampūnai ar kt. yra papildyti ir kitais vertingais ingredientais.

Kanapių arbata ir kava

Įvairių gamintojų produktai siūlo ir įvairių skonių arbatas. Kanapių lapų arbata suderinta su kitomis gerais pažįstamomis žolelėmis: medetkomis, ramunėlėmis, čiobreliais. Norintiems daugiau kofeino gali rinktis kavą su kanapėmis ar energetinius gėrimus.

Užkandžiai su kanapėmis

Keksiukai, brauniai, sausainiai, čiulpinukai… ir viskas su kanapėmis. Vieni gaminiai turi labiau pasižymintį kanapių skonį, kiti – slopesnį, todėl rinkitės atsargiai jei nesate stipraus kanapių skonio mėgėjas. Viską apie gaminius galite rasti jų aprašymuose.

Kanapių sėklos ir baltymai

Kanapių sėklos būna lukštentos ir nelukštentos. Lukštentas vartoti patogiau (savaime aišku) – jas iš karto galite berti į salotas, sriubas, ant sumuštinių, skonis – riešutinis, o pačios sėklos gana minkštos. Nelukštentomis kanapių sėklomis galima taip pat gardinti patiekalus, tačiau jos jau suteiks daugiau traškesio.

Kanapių sėklų baltymai ypač tinka pagardinti naminius ir maistingus vaisių kokteilius. Turime baltymų miltelių, kurie papildyti avietėmis, ananasais ar kitais džiovintais vaisiais.

Kanapių aliejus

Kanapių aliejus pilnas gerųjų riebalų rūgščių ir vitaminų. Kanapių sėklų aliejus stiprina imunitetą, sumažina „blogojo“ cholesterolio kiekį. Puikiai tinka salotų, sriubų, košių ir kitų patiekalų gardinimui.

Maisto produktai su kanapėmis

Šioje kategorijoje rasite kanapių alternatyvas produktams, kuriuos visi turi savo spintelėje. Miltai, makaronai, pesto pagaminti iš, ar su, kanapėmis suteiks įprastiems patiekalams kitokios tekstūros ar prieskonio.

Vilniaus kanapių parduotuvė – Kanapės Vilniuje

Klaipėdos – Kanapės Klaipėdoje

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Akcijos
Kosmetika
Aksesuarai
Užkandžiai
CBD Aliejus
0