Trumpai tariant – taip, augintiniai parduotuvėse leidžiami.

Gyvūnams, kaip ir žmonėms, būtina socializuotis. Pagalvokite, kaip jaustumėtės patys kasdien būdami uždaryti vieni. 

Vienas namuose pastoviai paliktas augintinis jaučia stresą ir nerimą, kas gali sukelti ilgalaikes psichologines problemas, o tai atsilieps ir jūsų, ir augintinio gyvenimo kokybei. Be to, stresuoti gyvūnai gali įsibrauti į jiems pavojingas vietas, pavyzdžiui, prieinamose vietose paliktus valiklius ar vaistus, arba susigalvoti nepriimtinos veiklos, tokios kaip baldų graužimas. 

Todėl, jei palikdami savo augintinį namuose jaučiatės blogai, pasinaudokite proga apsilankyti augintiniams draugiškose parduotuvėse. Jaunėjant visuomenei, plečiasi ir požiūris, kad augintis labiau draugas, nei sargas. Net 95% gyvūnų šeimininkų laiko savo augintinį šeimos nariu, todėl šuo ar katė vis dažniau pastebimi vaikščiojantys kartu su savo šeimininkais ne tik parkuose, bet ir miesto gatvėmis, kodėl daugėja ir parduotuvių, kuriose leidžiami gyvūnai. Kanapės Kaune (Gedimino g. 15), bei Kanapės Vilniuje (Pylimo g. 55) parduotuvėse ne tik leidžiame, bet ir raginame pasiimti savo mažuosius draugus su savimi. Vienas didelis privalumas, kai einant apsipirkti savo šunį pasiimate su savimi, yra tai, kad galite praleisti daugiau laiko kartu. Be to, jūsų šuo turės galimybę praktikuotis tinkamai bendrauti su naujais žmonėmis ir priprasti prie naujos aplinkos. Nepamirštant ir to, kad augintiniai parduotuvėse praskraidins ir kitų klientų, ir darbuotojų nuotaiką.

Tačiau prieš vesdamiesi savo augintinį į parduotuves apgalvokite ar jų elgesys priimtinas viešoms vietoms:

Jei augintinis atitinka visus punktus, tuomet problemų tikrai neturėtų kilti. Aišku, jūs savo augintinį pažįstate geriausiai, todėl tik jūs galite nuspręsti ar jūsų draugas pasiruošęs socializuotis tokiose vietose ir ar jam/jai nebus visko per daug.

Šaltiniai: https://draugiskigyvunams.lt/2020/05/02/gyvunu-palikimas-namuose/; https://www.dogtipper.com/dog-friendly-stores; https://www.chicagotribune.com/lifestyles/sc-fam-dog-shopping-rules-0501-story.html 

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Akcijos
Kosmetika
Aksesuarai
Užkandžiai
CBD Aliejus
0